Střechy        Plošiny        Úklidové služby       
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!

Kontakty

Pozorně čtěte důležité!  Opět Vás všechny Vítáme v nové sezóně 2023. Ceny materiálu budou opět velmi nestabilní jelikož někteří výrobci a dodavatelé na podporu prodeje avizují akční jarní ceny ovšem s cen které si v roce předešlém 3x zvedli. Na rozdíl od některých výrobců kteří nečekali a již v Březnu raději zvedli ceny o cc 3-8%.  

Vážení zájemci o novou střechu, prosím volejte na uvedený telefon, kde jste vždy upřednostněni, jelikož z důvodu velké poptávky nemusíme zareagovat okamžitě na všechny e-maily. Pokud jsem právě v terénu a nemám po ruce tužku a papír, po telefonickém kontaktu mi můžete zaslat adresu a telefonní číslo formou SMS nebo přes WatsApp.

Nenechávejte výměnu střešní krytiny na poslední chvíli !!Doporučuji ten kdo opravdu má vážný zájem o pokrytí střechy na novostavbě či rekonstrukci staršího RD  neváhejte a volejte na mé telefonní číslo      603 744 364 ve dnech Po-Pá a v čase od 7-17h !!.  Jinak práce pokrývačské a klempířské probíhají dle povětrnostních podmínek celoročně to znamená že realizujeme zakázky i v zimním období. Neváhejte a volejte si o termín zaměření i u vás. 

Také i u novostaveb bez rozdílu je nutné osobní jednání s projektovou dokumentací na místě stavby nebo u zákazníka. 

Dodávky hlavně u oceli s kvalitnějšími popvrchovými ůpravami a hliníku od zahraničních dodavatelů hlavně ze Švedska , Finska , Polska a Rakouska se mohou prodloužit.!!  

Nakonec si dovolujeme upozornit, že pokud v e-mailu není uvedená řádná adresa a telefon, nebudeme reagovat.

CENOVÉ NABÍDKY JSOU ZPRACOVÁNY ZHRUBA DO 3.TÝDNU DLE VELIKOSTI DÍLA A TO Z DŮVODŮ PŘÍPRAV SPOJENÉ S  REALIZACÍ JIŽ DOHODNUTÝCH ZAKÁZEK MĚSÍCE DOPŘEDU

Ke dni aktualizace níže jsou další možné termíny od měsíce Června  a dále dle postupných nutných navazujících technologii jako jsou  zednícké , tesařské a kominické práce -výstavba komínů bez kterých není možné někdy začít s rekonstrukcí nové střechy. 

Připomínám také že pronájímáme lešení Ekro , vysokozdvižnou plošinu(s obsluhou)13m a dva střešní výtahy Geda a  Beckr 20m např. pro snadnější instalaci solárních panelů na vaší střeše. Zapůjčíme také shozy Geda pro přesuny stavební suti z vyšších pater přímo do kontejneru. Dále je možné si zapůjčit z několika sklopných a přívesných vozíků za vozidlo od 750kg až do 2500kg.  Nutno ovšem předem vše  rezervovat ! 

Děkujeme za pochopení.  poslední - aktualizace provedena 15.5.2023


Střechy SKOKAN
Pavel Skokan
Dobrá 716
739 51  Dobrá

IČ: 68939621
DIČ: CZ7412194933

Mobil: +420 603 744 364
Email: info@strechyskokan.cz
Web: www.strechyskokan.cz