Střechy        Plošiny        Úklidové služby       
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!

Kontakty

Pozorně čtěte důležité!  začátek roku ROKU  2023 BUDE  v období Leden - Březen předpoklad původních cen pouze některých materiálu roku 2022 . OVŠEM POTÉ JIŽ NĚKTEŘÍ VÝROBCI AVIZUJÍ POSTUPNĚ ZDRAŽENÍ MATERIÁLU Z DŮVODU RAZANTNÍHO NAVÝŠENÍ CEN ENERGIÍ A PLYNU!!

Vážení zájemci o novou střechu, prosím volejte na uvedený telefon, kde jste vždy upřednostněni, jelikož z důvodu velké poptávky nemusíme zareagovat okamžitě na všechny e-maily. Pokud jsem právě v terénu a nemám po ruce tužku a papír, po telefonickém kontaktu mi můžete zaslat adresu a telefonní číslo formou SMS nebo přes WatsApp.

Nenechávejte výměnu střešní krytiny na poslední chvíli !!Doporučuji ten kdo opravdu má vážný zájem o pokrytí střechy na novostavbě či rekonstrukci staršího RD  neváhejte a volejte na mé telefonní číslo      603 744 364 ve dnech Po-Pá a v čase od 7-17h !!.  Jinak práce pokrývačské a klempířské probíhají dle povětrnostních podmínek celoročně to znamená že realizujeme zakázky i v zimním období. Neváhejte a volejte si o termín zaměření i u vás.  DOPORUČUJI VŠEM ŽE  měsíc LEDEN- ÚNOR  JE IDEÁLNÍ PRO ZAMĚŘENÍ A CENOVÉ NABÍDKY nových realizací hned v novém roce 2023. 

Také i u novostaveb bez rozdílu je nutné osobní jednání s projektovou dokumentací na místě stavby nebo u zákazníka. 

Dodávky hlavně u oceli s kvalitnějšími popvrchovými ůpravami a hliníku od zahraničních dodavatelů hlavně ze Švedska , Finska , Polska a Rakouska se mohou prodloužit.!!  

Nakonec si dovolujeme upozornit, že pokud v e-mailu není uvedená řádná adresa a telefon, nebudeme reagovat.

CENOVÉ NABÍDKY JSOU ZPRACOVÁNY ZHRUBA DO 1-3.TÝDNU DLE VELIKOSTI DÍLA A TO Z DŮVODŮ PŘÍPRAV SPOJENÉ S  REALIZACÍ JIŽ DOHODNUTÝCH ZAKÁZEK MĚSÍCE DOPŘEDU

Děkujeme za pochopení.  poslední - aktualizace provedena 22.12.2022


Střechy SKOKAN
Pavel Skokan
Dobrá 716
739 51  Dobrá

IČ: 68939621
DIČ: CZ7412194933

Mobil: +420 603 744 364
Email: info@strechyskokan.cz
Web: www.strechyskokan.cz