Kompletní tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Naše firma působí od roku 1998 v oblasti konstrukcí a rekonstrukcí střech, obchodní činností maloobchodního prodeje stavebních materiálů se zaměřením na kompletní střešní materiály, včetně dodávky, montáže a servisu.

Při realizaci zakázek používáme našeho NOVÉHO dobrého pomocníka, kterým je univerzální střešní výtah BÖCKER-Simply, sloužící k pohodlnému spouštění a vytahování střešní krytiny, cihel ke komínům a jiného materiálu na střechu a do půdních prostor. Výtah možno využít také k rychlému a efektivnímu stěhování nábytku do zhruba 5.patra vašeho bytu. Jeho dosah je 20 m.

K modernizaci firmy a rozšíření naší nabidky služeb také můžeme poskytnout práce z naší nové přívěsové VYSOKOZDVIŽNÉ PLOŠINY Inreka IP-14-3. Plošina může být využita hlavně k špatně dostupným místům při různých opravách rodinných domů, výrobních hal, ale také při prořezávce stromů, živých plotů, nátěru okapových žlabů a svodů, montáže reklam-satelitů., elektro, a jiné.

Dle potřeb využíváme naše LEŠENÍ EKRO a střešního SHOZU Geda, který slouží k likvidaci Eternitu, cihel a suti přímo do kontejneru.

Samozřejmostí je odvoz a ekologická likvidace suti, Eternitu a jiné vaší staré střešní krytiny na skládku vlastním mini kontejnerem s nosností 2t.

Vyberte si z nabídky:

Úklidové služby a údržba nemovitostí

Úklid podkroví a půdních prostor od znečištění holubím trusem, včetně likvidace na skládce vlastním kontejnerem. Přesun odpadu dle situace případně shozem přímo do kontejneru nebo venkovním výtahem. Ošetření bednění a krovu impregnací proti plísním a dřevokaznému hmyzu nástřikem Bochemit Plus. Úklid půd od holubího trusu Ostrava, Frýdek-Místek,Opava, Olomouc, Přerov, Brno, Uherské Hradiště, Třinec, Č.Těšín, Havířov a jiných Moravských lokalit dle poptávky.

Dále úklid půdních a sklepních prostor od starého nábytku, domácích spotřebičů , starého paliva (uhlí, koks, dřevo, apod). Demontáže starého ústředního topení a jiné přípravné práce před plánovanou rekonstrukcí . Drobné demoliční práce zárubní stěn, příček a podlah.

Kácení stromů, prořezávky ovocných stromů a keřů vlastní technikou. Čištění okapových žlabů a svodů od listí a jiných nečistot. Dále mytí fasád od řas a jiných nečistot.

Chcete prodat Vaši nemovitost? První dojem při prohlídce uklizeného RD a jeho součástí je dost důležitý. Všechny tyto práce také můžete využít jako zhodnocení a urychlení prodeje Vaší nemovitosti. Cenovou kalkulaci Vám stanovíme dle rozsahu prací.

Půjčovna pomocníků pro práci


Používáme technologie těchto značek:


Výškové práce z pracovní plošiny (14m)


Pavel Skokan
Dobrá 716
739 51  Dobrá

IČ: 68939621
DIČ: CZ7412194933

Mobil: +420 603 744 364
Email: info@strechyskokan.cz
Web: www.strechyskokan.cz