Poptávka

Pozorně čtěte důležité!!

Opět Vás všechny Vítáme v nové sezóně 2024

Vážení zájemci o novou střechu, prosím volejte na uvedený telefon, kde jste vždy upřednostněni, jelikož z důvodu velké poptávky nemusíme zareagovat okamžitě na všechny e-maily. Pokud jsem právě v terénu a nemám po ruce tužku a papír, po telefonickém kontaktu mi můžete zaslat adresu a telefonní číslo formou SMS nebo přes WatsApp.

Nenechávejte výměnu střešní krytiny na poslední chvíli !!Doporučuji ten kdo opravdu má vážný zájem o pokrytí střechy na novostavbě či rekonstrukci staršího RD neváhejte a volejte na mé telefonní číslo +420 603 744 364 ve dnech Po-Pá a v čase od 7-17h !!. Jinak práce pokrývačské a klempířské probíhají dle povětrnostních podmínek celoročně to znamená že realizujeme zakázky i v zimním období. Neváhejte a volejte si o termín zaměření i u vás. 

Také i u novostaveb bez rozdílu je nutné osobní jednání s projektovou dokumentací na místě hrubé stavby nebo u zákazníka.

Dopořučuji hlavně kvalitnější ocel s jistotou zinkové úpravy proti korozi od 275g a zárověň s kvalitním lakováním se zárukou 25let tak aby vaše střecha byla krásná a fungovala na dlouhá léta. Nebo volbu hliníkové střechy včetně i okapů AL od zahraníčních dodavatelů z Rakouska a Norska tam pak vaše střecha nebude vyžadovat téměř žádnou udžbu a životnost takových to materiálů je i 60-100let. 

Nakonec si dovolujeme upozornit, že pokud v e-mailu není uvedená řádná adresa a telefon, nebudeme reagovat.

CENOVÉ NABÍDKY JSOU ZPRACOVÁNY ZHRUBA DO 30.dnů DLE VELIKOSTI DÍLA A TO Z DŮVODŮ PŘÍPRAV SPOJENÉ S  REALIZACÍ JIŽ DOHODNUTÝCH ZAKÁZEK MĚSÍCE DOPŘEDU

Ke dni aktualizace níže jsou další možné termíny orientačně již od SRPEN  2024 a dále dle postupných nutných navazujících technologii jako jsou  zednícké , tesařské a kominické práce -výstavba komínů bez kterých není možné někdy začít s rekonstrukcí nové střechy. 

Připomínám také že pronájímáme lešení Ekro, vysokozdvižnou plošinu (s obsluhou) 13m a dva střešní výtahy Geda a  Beckr 20m např. pro snadnější instalaci solárních panelů na vaší střeše. Zapůjčíme také shozy Geda pro přesuny stavební suti z vyšších pater přímo do kontejneru. Dále je možné si zapůjčit z několika sklopných a přívesných vozíků za vozidlo od 750kg až do 2500kg.  Nutno ovšem předem vše  rezervovat ! Autodoprava-Korba na Renault Master doprava hmot jako je  písek, kámen, uhlí , suť atd možno u nás zajistíte do 2,5t. 

Děkujeme za pochopení. Poslední aktualizace provedena 1.5.2024

Červeně zvýrazněné položky jsou povinné.Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Používáme technologie těchto značek:


Výškové práce z pracovní plošiny (14m)


Pavel Skokan
Dobrá 716
739 51  Dobrá

IČ: 68939621
DIČ: CZ7412194933

Mobil: +420 603 744 364
Email: info@strechyskokan.cz
Web: www.strechyskokan.cz