Střechy        Plošiny        Úklidové služby       
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!
  • Střecha jak má být!Střecha jak má být!

Poptávka

Pozorně čtěte důležité!

Vážení zájemci o novou střechu, prosím volejte na uvedený telefon, kde jste vždy upřednostněni, jelikož z důvodu velké poptávky nemusíme zareagovat okamžitě na všechny e-maily. Pokud jsem právě v terénu a nemám po ruce tužku a papír, po telefonickém kontaktu mi můžete zaslat adresu a telefonní číslo formou SMS nebo přes WatsApp.

Aktualně v letošním roce bereme jen přípravné práce na novostavbách to znamená montáž difizních folii zabezpečení stavby a pokrytí v roce 2022. Nenechávejte výměnu střešní krytiny na poslední chvíli !!Doporučuji ten kdo opravdu má vážný zájem o pokrytí strechy na novostavbě či rekonstrukci staršího RD  neváhejte a volejte na mé telefonní číslo m.603 744 364 vždy po-pá od 6.30-17h.  Jinak práce pokrývačské a klempířské probíhají dle povětrnostních podmínek celoročně to znamená že realizujeme zakázky i v zimním období. Objednávky se již řeší na první měsíce r.2022 - Zdražení všech stavebních materiálu bude i nadále pokračovat proto navážíme a objednáváme zakázky na rok.2022 !!! 

Objedávky hlavně u oceli s lepšími laky a hliníku se prodlužují termíny dodání až  1měsíc a déle z důvodů velké poptávky a také že výrobci skutečně nestíhají dodávky. Krytiny např.se standartními laky PE Lesk a Mat jsou zatím dodávky bez omezení  cc do 10dní. Upozornuji také na neusále se zvyšujícími cenami veškerého  stavebního materiálu skokově až 20% i několikrát v tomto roce ale hlavně u oceli a hliníku. 

Nakonec si dovolujeme upozornit, že pokud v e-mailu není uvedená řádná adresa a telefon, nebudeme reagovat.

Děkujeme za pochopení.


Červeně zvýrazněné položky jsou povinné.Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).